533-534-016            58 718-77-42               biuro@financecg.com

FOTOWOLTAIKA

FCG sp. z o.o. wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz uwarunkowaniom rynkowym podjęła współpracę z wiodącą firmą na rynku energii odnawialnej – OZE Polska Energia oferując klientom kompleksową obsługę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi, które zdecydowanie wkraczają na rozwijający się rynek zorientowany na tanim i ekologicznym pozyskiwaniu energii dla każdego.

CZYM JEST FOTOWOLTAIKA?

Fotowoltaika to nic innego jak pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca za pomocą paneli słonecznych dzięki czemu produkcja energii odbywa się  w 100% bez kosztowo, pozwalając na optymalizację kosztów. Ten sposób pozyskiwania energii jest idealnym połączeniem ekologii z ekonomią.

Profesjonalny i doświadczony zespół specjalistów przeprowadzi dokładną analizę potrzeb oraz audyt energetyczny w celu optymalnego dostosowania instalacji PV oraz ukazania szeregu korzyści płynących z instalacji fotowoltaicznych, do których należą między innymi:

- niezależność energetyczna czy brak opłat za energię elektryczną

W celu  świadczenia kompleksowej i w pełni profesjonalnej usługi możemy zaproponować szereg rozwiązań kredytowych oraz  leasingowych dla instalacji fotowoltaicznych, oferując klientowi pełne wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego. Dzięki temu nasi klienci mogą w wygodny i szybki sposób poznać pełną ofertę bez konieczności angażowania kliku instytucji.

Pomagamy w finansowaniu i zakupie instalacji na dogodne raty.