533-534-016            58 718-77-42               biuro@financecg.com

PRĄD I GAZ

Oferta sprzedaży energii i gazu odbiorcom końcowym skierowana jest głównie do klienta biznesowego i ma na celu maksymalną poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstwa.

Dzięki nawiązaniu współpracy i uzyskaniu statusu Partnera Strategicznego firmy AXPO Polska oferujemy konkurencyjne stawki na dostawę energii elektrycznej i gazu dla przedsiębiorstw każdej wielkości. Status Partnera Strategicznego umożliwia nam przygotowanie oferty z gwarancją cen do końca 2022, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku energetycznym. Firma AXPO Polska jest częścią Grupy AXPO z centralą w Szwajcarii, która działa nieprzerwanie od 1914 roku w 25 krajach.

 

Oferta, którą możemy przygotować dla Twojego przedsiębiorstwa będzie w pełni dostosowana do potrzeb. Dzięki rzeczowemu i profesjonalnemu audytowi energetycznemu przeprowadzonemu w oparciu o analizę faktur, przedstawimy pełną optymalizację kosztów, pomożemy w doborze taryfy i mocy.

Dbając o wygodę klienta, cały proces zmiany sprzedawcy jest prowadzony przez nasz zespół, dzięki temu jest on realizowany w sposób kompleksowy i profesjonalny bez zbędnego angażowania klienta.

 

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami – to bardzo proste.

Za pomocą formularza prześlij nam swoje bieżące  faktury zużycia energii abyśmy mogli zapoznać się z wolumenem zużycia i grupą taryfową.

Niezbędne będą również dane Twojej firmy ( NIP, adres, pełna nazwa )

Po przeprowadzeniu wstępnej analizy skontaktujemy się z Tobą.